Żaneta, 27.12

Jest urodzoną matką. Już jako dziecko z niezwykłą starannością i oddaniem zajmuje się lalkami. Całe życie poświęci rodzinie i prowadzeniu domu. Jest kochającą żoną, która docenia wysiłki męża. Nie zależy jej na sukcesach zawodowych i uznaniu. Najcenniejsze są dla niej uśmiechy dzieci. Doskonale gotuje, jest zorganizowana i na wszystko znajduje czas.

Zyta, 27.04

Jest przebojowa i ma bardzo dużo serca dla ludzi. Lubi im pomagać i nie oczekuje niczego w zamian. Ma wiele wiary w swoje możliwości i umiejętności. Ufa ludziom i ich dobrym intencjom. Często polega na intuicji, która jej nie zawodzi. W pracy sprawdzi się jako nauczycielka. Jest opanowana, wytrwała, lubi dzielić się swoją wiedzą.

Zygfryd, 22.08

Nie bierze życia zbyt serio. Bywa lekkomyślny i popełnia w życiu błędy. W kryzysowej sytuacji potrafi się zmienić i odkryć w sobie wielkie możliwości. Nie zostawia rodziny bez opieki, stara się dbać o dzieci i rodziców. Nie oszczędza pieniędzy i bywa, że wpada w finansowe kłopoty. Lubi dobrą kuchnię i egzotyczne, wyszukane smaki.

Zuzanna, 24.05. 11.08

Wiele oczekuje od życia. Ma duże wymagania względem innych, ale potrafi docenić ich wysiłki. Zawodowo sprawdzi się na stanowisku kierowniczym, ponieważ potrafi kierować zespołem. Bywa egoistyczna i kłótliwa. Nie lubi zajmować się domem. Dzieci oddaje w ręce zaufanej opiekunki. Otacza się ludźmi przebojowymi i pomysłowymi.

Zofia, 15.05

Jest zrównoważona i spokojna. Ma słaby charakter i łatwo jest ją namówić do zmiany zdania. Nie jest stała w poglądach, bo nie chce się narazić innym. Czasami żałuje swoich decyzji, ale potrafi wyciągać wnioski z porażek. Bywa skryta i może sprawiać wrażenie niedostępnej. Trudno się do niej zbliżyć i lepiej ją poznać. Boi się, że ludzie mogą ją skrzywdzić.

Ziemowit, 19.10. 06.11

Nie wierzy w swoje możliwości i brakuje mu pewności siebie. Bywa nieszczęśliwy, bo nie potrafi mówić o swoich pragnieniach i potrzebach. Boi się odrzucenia i braku zrozumienia przez innych. Wiele w życiu ukrywa. Jest skryty i zawsze cierpi w samotności. W związku jest dobrym i kochającym mężczyzną, ale nie radzi sobie z problemami.

Zenon, 12.04. 23.06. 09.07. 08.10. 06.12. 22.12

Imię pochodzenia greckiego. Zenon ma silny charakter i wie czego chce od życia. Dobrze rozumie się z ludźmi, bo nie ma w nim zawiści ani zadufania w sobie. Jest wykształcony, lubi poszerzać swoją wiedzę. Umie mądrze doradzić i nie rzuca słów na wiatr. Kocha dzieci i jest całkowicie oddany rodzinie.

Zenobiusz, 20.02

Jest zaborczy i nieustępliwy. Nie znosi sprzeciwu i łatwo go wyprowadzić z równowagi. W stosunku do ludzi potrafi być nieprzyjemny i niegrzeczny. Walczy do upadłego i dąży do każdego celu, który sobie postawi. Niczego w życiu nie żałuje. Zna doskonale swój charakter i wie, że ciężko jest się z nim porozumieć. Ceni samotność i brak obowiązków.

Zdzisław, 3.01. 29.01. 28.11

Ma bardzo dobry i szlachetny charakter. Jest odpowiedzialny i uczynny. Nie pozwala się w życiu wykorzystywać. Zna swoją wartość, zawsze jest szczery i prawdomówny. Czasami potrafi powiedzieć za dużo i zranić ludzi. Nie jest mściwy, nie dgrywa się na nikim za swoje niepowodzenia.

Zbigniew, 17.02. 17.03

Imię słowiańskie. Jest pełen energii i ma wielki temperament. Lubi podróże i wyprawy za miasto. Kocha rodzinę i dzieci. Spędza z nimi każdą wolną chwilę i chce im pokazać cały świat. Uprawia sporty i ceni sobie aktywny wypoczynek. Jest rozsądny, można na niego liczyć. Nie jest porywczy i potrafi zawsze nad sobą zapanować.

Włodzimierz, 16.01. 15.07

Imię słowiańskie. Włodzimierz jest wrażliwy i delikatny. Otacza się ludźmi, którzy prowadzą zwyczajne życie i często dzieli się z nimi swoimi problemami. Nie lubi zgiełku wielkiego miasta. Żyje skromnie, ale nie odmawia sobie drobnych przyjemności. Interesuje go sztuka, ale nie ma do niej talentu i sam niczego nie tworzy.

Władysław, 02.04. 27.06. 25.09

Imię słowiańskie. Osoba o tym imieniu jest otwarta na świat i ludzi. Nie wdaje się w konflikty, ostrożnie inwestuje i dokładnie analizuje wielkie życiowe decyzje. Żyje spokojnie, bez wielkich wzlotów, ale również bez upadków. Szuka miłości. Szybko założy rodzinę i będzie miał dużo dzieci. Wiele inwestuje w edukację potomków i rozwijanie ich zainteresowań.

Wit, 15.06

Jest duszą towarzystwa. Ma grupę oddanych przyjaciół i wielu znajomych. Lubi się bawić i wydawać pieniądze na przyjemności, ale daleko mu do bycia utracjuszem. We wszystkim co dzieje się w jego życiu szuka pozytywnych stron i wyciąga wnioski na przyszłość. Jest otwarty i ma dużo serca dla ludzi. Boi się samotności. Kobiety urzeka pięknym uśmiechem, poczuciem humoru. Można na niego liczyć.

Wioletta, 29.10

Jest bardzo zaradna i samowystarczalna. Została wychowana na kobietę odpowiedzialną i świadomą swoich zalet. Nie lubi prosić o pomoc, krępują ją zobowiązania i długi. Łatwo ją skrzywdzić. Nie pozwoli się w życiu oszukać, ani wykorzystać. Miewa kompleksy i trudno jej pokazać przed ludźmi swoje prawdziwe oblicze.

Wincenty, 22.01. 08.03. 05.04. 19.07. 27.09. 27.10

Imię pochodzi z łaciny i oznacza - zwyciężać. Wincenty jest pełny wewnętrznej siły i energii. Ma bardzo wygórowane ambicje i stawia przed sobą wysokie cele. Nie jest zarozumiały i potrafi przyznać się do błędu. We wszystkim co robi chce być najlepszy. Rodzina jest dla niego spełnieniem marzeń i za wszelką cenę będzie bronił jej spokoju.

Wilhelm, 06.04. 25.06. 02.09

Jest wielkim społecznikiem. Jego wrażliwość nie pozwala mu przejść obojętnie koło krzywdy drugiego człowieka. Zawodowo zwiąże się z instytucją charytatywną lub domem pomocy osobom starszym. Bardzo kocha swoich rodziców i ma dla niech wiele szacunku. Pieniądze nie mają dla niego znaczenia. Dużo większą satysfakcję daje mu uśmiech na twarzy podopiecznych. Rzadko zakłada rodzinę.